Haberler

Okulumuzda Yıl Sonu Şenliği ve Mezuniyet Töreni

Güzel çocuklarımız; sizinle yorulup, yine sizin tatlı bakışlarınızla dinlendik. Muhteşem geçen bir yılımızın sonunda karne, şenlik, mezuniyet heyecan ve gururunu hep beraber yaşadık. Emeği geçen ve  köyümüze kadar gelip bizi yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler. 

Devamı

Okulumuz Bilim Şenliğine Katıldı

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 11 / 05 / 2017 tarihinde Heredot Kültür Merkezinde düzenlemiş olduğu Bilim Şenliğine, öğrencilerimizin yaptıkları birbirinden güzel eğitici oyuncaklarıyla ve projelerimizle katıldık.

Devamı

Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğine Katıldık

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 09 / 05 / 2014 tarihinde Binnaz Karakaya Spor Salonunda düzenlemiş olduğu Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğinde miniklerimizle oyunlara katıldık.

Devamı

İstanbul Sabancı Üniversitesinde Projemizi Sunduk

TURMEPA & Deniztemiz Derneği ve D-Marin işbirliği ile başlatılan ve Milli Eğitim Bakanlığıyla imzaladıkları protokolden sonra canım çocuklarımız ve fedakar öğretmen arkadaşlarımızla "Farkettim, Denizlerimiz Bizim Oksijen Kaynağımız" isimli proje kapsamında hazırladığımız "Hayalimizdeki Mavi İçin El Ele " projemiz aylar süren çalışma sonunda bölgemizde birincilik alarak Sabancı Üniversitesi ERG 14. Konferansına davet edilmiştir ve başarıyla proje tanıtımımız  - sunumuz gerçekleşmiştir. Başta çocuklarımız ve öğretmen arkadaşlarımız olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Devamı

Okulumuzda Yıl Sonu Şenliği

Sevgili öğrencilerimizin 2015-2016 eğitim-öğretim yılını başarıyla tamamlamalarını coşkuyla kutladık.  

Devamı

Orman Haftası (21-26 Mart)

Ağaç diken, kendinden başkasını sevdiğini de gösterir dedik ve minik ellerimizle ormanımıza can verdik.  

Devamı

Okulumuzda Tiyatro ve Spor Çalışmaları

Bahçemizde çok güzel oyunlar öğrendik.  

Devamı

Öğrencilerimiz Projelerini Sunuyor

Çocuklarımız: “Fark Ettim! Denizlerimiz Bizim Oksijen Kaynağımız” dedi.

Devamı

Öğrencilerimiz proje yapmaya başladı

proje yapımı

Devamı

Web Sitemiz Yayında

Okul web sitemiz yayına başlamıştır. Okulumuzla ilgili haberleri ve duyuruları web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Devamı